0 262 505 00 08

Sosyal Medyada Biz}

Baca Filtresi

Baca Filtresi

Baca Filtreleri

Değişen çevre koşulları ve gelişen sanayileşme ile baca sistemleri ve daha da önemlisi bu sistemlerin çalıştırılması çok ehemmiyet verilen bir konu olmuştur. Baca filtresi imali ve bakımı konusunda da yılların deneyimiyle hizmet vermekteyiz.

Doğalgazın gelişen çevre değerleri ile örtüşen bir yakıt olması ve diğer kullanım faydaları sebebiyle hızla yaygınlaşması da doğalgaz bacalarının yapımı ve filtrelenmesi konusunu önemli kılmıştır. Firmamız, her türlü doğalgaz bacalarını üretmektedir. Baca ve filtreler ve baca bağlantı parçaları kısaca baca ile ilgili tüm gereksinimler için deneyimli uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Her türlü hava hattı, havalandırma hattı, baca çeşitleri ve bunların bağlantı parçaları, dirsekler, kelepçeler hizmet verdiğimiz ürünler arasındadır. Baca sistemleri, atık gazların tahliye edilmesinin genel adıdır. Bacalar, ne şekilde çıkarsa çıksın atık gazların bulundukları mecradan tahliye edilmesi için kullanılan ve birçok tasarım şekli bulunan sistemlerdir. Isıtma, soğutma ve havalandırma gayesi ile tasarlanan sistemlerin atık gazları ve mevcut işlemlerden çıkan gazları tahliye etmek için kurulan sistemlerde genelde çıkış noktasına baca adı verilse de sistemin bütünü dikkate alınmalıdır. İyi bir baca sistemi sızdırmaz olmalı, yüzeyinde çapaklar olmamalı ve her duruma karşı işletme imkanı vermeli ve her türlü aşınmaya dayanıklı olmalıdır. Bu sebeple baca imalatı ve kullanılan parçalar ve bakımı uzmanlık isteyen konulardır. Baca filtresi üretimi ve kullanımı konusunda şirketimiz her çeşit imalat, bakım ve onarım malzemeleri ile hizmetinizdedir. Bacaların bakımı ve temizlenmesi de büyük önem taşıyan konulardandır. Baca temizlikleri ve kullanılan filtreler en az bacanın bütünü kadar önemlidir. İşlem  noktasından çıkan atık gazların kurulan baca sistemi ile en tepe noktaya taşınması hem çevre için hem işletme ortamı için çok önemlidir.

Gelişen çevre sağlığı koşulları, eskiden farklı olarak gerek baca kurulması gerekse bacaların işletilmesi için ağır şartları içermektedir. Bu sebeple gerek insan sağlığı gerekse de çevre şartları açısından bacalar, filtreler, bakımı ve işletilmesi her zamankinden daha önem verilen bir konudur. Baca filtresi konusunda, firmamız her türlü hizmeti tecrübeli personeliyle vermektedir.

21 Aralık 2015
1.337 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN