0 262 505 00 08

Sosyal Medyada Biz}

Baca sistemleri

Baca sistemleri

Baca Sistemleri İmalatı

Değişen çevre koşulları ve gelişen sanayileşme ile baca sistemleri ve daha da önemlisi bu sistemlerin işletilmesi çok önem verilen bir konu olmuştur. Baca sistemleri imalatı ve bakımı konusunda yılların deneyimiyle hizmet vermektedir.

Doğalgazın gelişen çevre değerleri ile örtüşen bir yakıt olması ve diğer kullanım getirileri nedeni ile hızla yaygınlaşması da doğalgaz bacalarının yapımı ve işletilmesi konusunu önemli kılmıştır. Firmamız, her türlü doğalgaz baca sistemleri üretmektedir. Baca ve filtreler ve baca bağlantı parçaları kısaca baca ile ilgili tüm gereksinimler için deneyimli kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Her türlü hava hattı, havalandırma hattı, baca çeşitleri ve bunların bağlantı parçaları, dirsekler, kelepçeler hizmet verdiğimiz ürünler arasındadır. Baca sistemleri, atık gazların tahliye edilmesinin genel adıdır. Bacalar, ne şekilde çıkarsa çıksın atık gazların bulundukları ortamdan tahliye edilmesi için kullanılan ve birçok dizayn şekli bulunan sistemlerdir. Isıtma, soğutma ve havalandırma amaçlı kurulan sistemlerin atık gazları ve mevcut işlemlerden çıkan gazları tahliye etmek için kurulan bölümlerinde genelde çıkış noktasına baca adı verilse de sistemin bütünü dikkate alınmalıdır. İyi bir baca sistemi sızdırmaz olmalı, yüzeyinde pürüzler olmamalı ve her duruma karşı operasyon imkanı vermeli ve her türlü aşınmaya dayanıklı olmalıdır. Bu neden ile baca imalatı ve kullanılan parçalar ve bakımı uzmanlık isteyen konulardır. Baca sistemleri imalatı ve kullanımı konusunda şirketimiz her çeşit imalat, bakım ve onarım malzemeleri ile hizmetinizdedir. Bacaların bakımı ve temizliği de hayati önem taşıyan konulardandır. Baca temizlikleri ve kullanılan filtreler en az bacanın bütünü kadar önemlidir. İşlem  noktasından çıkan atık gazların kurulan baca sistemi ile en tepe noktaya taşınması hem çevre için hem işletme ortamı için çok önemlidir.

Gelişen çevre sağlığı koşulları, eskiden farklı olarak gerek baca kurulması gerekse bacaların işletilmesi için ağır şartları içermektedir. Bu sebeple gerek insan sağlığı gerekse de çevre şartları açısından baca kurulumu, bakımı ve işletilmesi her zamankinden daha önem verilen bir konudur. Baca sistemleri konusunda, firmamız her türlü hizmeti deneyimli uzmanlarıyla vermektedir.

22 Aralık 2015
752 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN