0 262 505 00 08

Sosyal Medyada Biz}

Baca İmalatı

Baca İmalatı

Baca Yapımı Ve Bakımı

Gelişen çevre değerleri ve artan sanayileşme ile baca yapımı ve daha da önemlisi bu bacaların bakımı çok önem verilen bir konu olmuştur. Baca imalatı ve bakımı konusunda yılların deneyimiyle hizmet vermektedir.

Doğalgazın artı çevre değerleri ile örtüşen bir yakıt olması ve diğer avantajları nedeni ile hızla yaygınlaşması da doğalgaz bacalarının yapımı ve bakımı konusunu da gündeme taşımıştır. Firmamız her türlü doğalgaz bacası imali de yapmaktadır. Baca ve filtreler ve baca bağlantı parçaları kısaca baca ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız için tecrübeli kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Her türlü hava hattı, havalandırma hattı, baca türleri ve bunların bağlantı parçaları, dirsekler, kelepçeler ürünlerimiz arasındadır. Bacalar atık gazların tahliye edilmesi sistemlerinin genel adıdır. Bacalar, ne şekilde çıkarsa çıksın atık gazların bulundukları ortamdan tahliye edilmesi için kullanılan ve pek çok tasarım şekli bulunan sistemlerdir. Isıtma, soğutma ve havalandırma amaçlı kurulan sistemlerin atık gazları ve mevcut işlemlerden çıkan gazları tahliye etmek için kurulan sistemlerde genelde çıkış noktasına baca adı verilse de sistemin bütünü dikkate alınmalıdır. İyi bir baca sistemi sızdırmaz olmalı, yüzeyinde pürüzler olmamalı ve her duruma karşı müdahale imkanı vermeli ve her türlü korozyona dayanıklı olmalıdır. Bu neden ile baca imalatı ve kullanılan parçalar ve bakımı uzmanlık isteyen konulardır. Baca imalatı ve kullanımı konusunda firmamız her türlü imalat, bakım ve onarım malzemeleri ile hizmetinizdedir. Bacaların bakımı ve temizliği de hayati önem taşıyan konulardandır. Baca temizlikleri ve kullanılan filtreler en az sistemin bütünü kadar önemlidir. Operasyon noktasından çıkan atık gazların kurulan baca sistemi ile en yüksek noktaya taşınması hem çevre için hem de operasyon ortamı için çok önemlidir.

Gelişen çevre koruma koşulları, eskiden farklı olarak gerek baca kurulması gerekse bacaların işletilmesi için zorlayıcı şartları içermektedir. Bu nedenle gerek insan sağlığı gerekse de çevre koruma açısından baca kurulumu, bakımı ve işletilmesi her zamankinden daha önem verilen bir konudur. Baca konusunda, firmamız her türlü hizmeti tecrübeli kadrosuyla vermektedir.

21 Aralık 2015
871 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN