0 262 505 00 08

Sosyal Medyada Biz}

Gazmer onaylı baca

Gazmer onaylı baca

    İnsanların, yerleşik bir hayata geçmesiyle baca ihtiyaç olarak doğmuştur. Evlere ısınma sistemleri kurulmuş ve ısınma sonucu oluşan atık gazları ortamdan uzaklaştırılması amacı ile kullanılmaktadır. Bacalar ve bu bacaları imal eden firmalar bir takım onay ve yetkiler ile baca satışını yapmaktadır. Bu onaylardan bir tanesi de Gazmer Onay’ıdır.

   Birçok baca çeşitleri bulunmaktadır. Bu bacalar Duman-Ateş bacaları, Havalandırma bacaları, Çöp bacaları ve Tesisat bacalarıdır. Bu bacalar, binaya pres tuğlalar ve ya hazır bloklar şeklinde örülmektedir. Belirli zaman periyodlarında uzman ekipler tarafından kontrolleri yapılarak, bacaya gereken bakım ve onarım sağlanır. Baca satışı yapan firma, sadece satış boyutunda ilgilenmez. Montaj, kurulum, bakım ve onarım işlemlerini de üstlenir. Profesyonel ekipler sayesinde, baca ile ilgili sorunlara çözüm getirirler.

    Gazmer, doğalgaz sektöründe temel ve teknik merkezdir. Baca satışı yapan firma buradan onay aldıktan sonra satışını gerçekleştirir. Gazmer, Alman gaz ve su teknik adamları birliği yani DVGW’nin yapısını örnek almıştır. Gazmer onayı yapan kişiler ise gerekli eğitim ve donanımı almış,  profesyonel ekiplerden oluşmaktadır.

     Gazmer onaylı baca, yetkilendirilmiş eğitimli kadro sayesinde, kullanım yetkisini almış bacadır. Gazmer onayı yanında TSE ve CE belgelerini de almak gerekir. Özellikle gazmer onayı olmayan bacaların, satışı yasaklanmıştır. Gazmer onayında amaç doğalgazın, güvenli ve ekonomik kullanımını sağlamak, Firma-Gazmer iletişimi ile bilgi alışverişi sağlamak ve faaliyetleri birlikte organize etmek, doğalgaz mevzuatını doğru ve etkin  bir şekilde uygulanmasını sağlamaktır.

    Baca satışı yapan firma, mevzuatı yerinde uygulayan, gerekli denetimi sağlayan, uygun baca temin ederek,  işini profesyonel şekilde gerçekleştiren tedarikçidir. Satış, montaj, bakım, onarım ile müşteri memnuniyetini sağlayan, aynı zamanda müşterilerine bilgi aktarımı yapan ve bilgiyi yönlendiren şirketlerdir. Destek hizmetleri ile müşterilerin her daim sorunlarına ve ihtiyaçlarına çözüm bulur. Aldığı siparişler ile mevzuata uygun satışlarını gerçekleştirir.

     Firma, müşteri odaklı çalıştığı için en büyük başarısı, müşteri memnuniyetidir. İnsan hayatını etkileyen, atık gazları sistemden uzaklaştıran özellikle uygun baca seçimlerini eğitimli, deneyimli, bu konuda bilgi sahibi firmalara bırakmak gerekir.

24 Aralık 2015
890 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN