0 262 505 00 08

Sosyal Medyada Biz}

İstanbul Doğalgaz bacası

İstanbul Doğalgaz bacası

İstanbul baca

Her evin vazgeçilmezi olan ve kış aylarında bizi soğuktan koruyan sistemin en önemli parçası hiç kuşkusuz bacadır. İstanbul baca konusunda güvenilir ve kaliteli hizmet bizim tarafımızdan sunulmaktadır. Siz de baca sisteminizi kurmaya ve yenilemeyi düşünüyorsanız doğru adrestesiniz. İstanbul’da sayısız işyeri olmasına karşın yılların tecrübesi ve müşterilerimizin sonsuz güveniyle en kaliteli hizmeti vermek için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz.

Baca sistemleri konusunda ileri düzeyde altyapıya sahip olan şirketimiz size çağdaş ve modern bir hizmet sunmanın gururunu yaşamaktadır.  İstanbul baca sistemleri yenilikçi ve yaratıcı çözümleriyle Türkiye  ve Dünya genelinde çalışmalarını kaliteden ödün vermeden sürdüren şirkettir. İstanbul baca sistemleri her dem genç ve taze bir oluşum olmanın yanı sıra köklü bir geleneği tüm İstanbul’daki insanlarımızı mutlu etmek ve hayatınızı kolaylaştırmak için hizmetinizde. Şirketimiz rakipleri arasında etik değerlerden taviz vermeden farklılaşma yaratabilmek, kendini gösterebilmek için hizmet sunmaktadır. İstanbul baca sistemleri bulunduğu pazarlarda daima zirvede olmayı görev bilmiştir. Toplam Kalite Yönetimi felsefesi ile Türk sanayisindeki öncü konumunu güçlendirerek ve sosyal paydaşlarının beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak başta İstanbul olmak üzere dünya genelin de  rakipsiz baca üreticisi olarak ilk sırada yer almak istemektedir.

İstanbul  baca sistemleri  insanlığın ilerlemesi ve refahı için teknik katkılarda bulunmaktadır.  Çağdaş teknolojik ürünlerini Dünya’ya azimle sunan lider bir kuruluştur. Gelişen ve sürekli yenilenen, Dünya’nın kullandığı en son teknolojileri getirmek, uygulamak, destek vermek prensibinden hareketle, Türkiye’yi geleneksel teknoloji çöplüğünden arındırmak   “Müşteri-Satıcı” ilişkisini “Partner-Ortak” ilişkisi haline dönüştürmek, ürün ve hizmet kalitesi açısından da en iyisi olmak misyonu arasındadır. Türk ekonomisine katkıda bulunmak ve tasarruf sahiplerinin birikimlerinin en iyi şekilde değerlendirebilmek için, Türk ve uluslararası sermaye piyasalarında; ürün ve hizmet kalitesinde norm koyan, yenilikler geliştiren, ülkemizin ve dünyanın en iyi baca sistemleri kuruluşu olmak amaçlanmaktadır.  Piyasaları oluşturan müşteri ihtiyaçları tarafından dile getirilen çözümleri tasarlamak. En uygun fiyat-performans oranını başarmaktadır. Araştırmayla teknoloji oluşturmaktadır. Teknoloji liderleriyle teması sürdürmektedir. Müşteri tatminini sağlamaktadır. Bunlar hep ilkelerimiz arasındadır. Büyüyen Türkiye’de, baca sektöründe en büyük, en kaliteli, piyasa fiyatlarını belirleyen, tüketiciyi koruyan onlara kaliteyi anlatarak ve yaşatarak kamuoyunun güvenini almaktadır.

24 Aralık 2015
676 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN