0 262 505 00 08

Sosyal Medyada Biz}

İgdaş onaylı baca

İgdaş onaylı baca

Daha Fazla Beklemeyin

 Sizin veya aynı evde yaşadığınız bir başka değer verdiğiniz kişinin sağlığıyla ilgili bir problem yaşamak istemiyorsanız, firmamızla hemen iletişim kurun. Modern teknoloji sayesinde, ülkemizde de sıklıkla kullanılan doğalgaz sisteminin hiçbir zararı olmadığı düşünülmesine rağmen bazı anlarda oldukça fazla özen gösterdiğiniz bedensel sağlığınız bakımından  oldukça fazla risk taşıyabilmektedir. Bu tür risklerden kaçınabilmek ve sağlığınız açısından meydana gelebilecek olumsuzlukların önüne geçebilmek için ilk olarak bu yazıyı okumanız ve daha sonra vakit kaybetmeden firmamızla birlikte çalışmanız siz ve sevdikleriniz için en doğru çözüm yolu olacaktır. Hiçbir insan birkaç saat sonrasında ne olacağını kesin olarak bilemez.

 Doğalgaz zehirlenmesi konusunda da sizin başınıza gelmeyeceği anlayışıyla hareket etmemeniz gerekiyor. Bunun için öncelikle doğru olduğu düşünülen yanlışları bilmeniz gerekiyor. Bunların ilki ise, doğalgazın zehirleyici olduğu ve pek çok kişinin bu gaz nedeniyle zehirlenerek hayatını kaybettiği bilgisidir. Bu bilgi, doğru gibi görünmesine rağmen oldukça yanlıştır. Doğalgaz karbonmonoksit gazı içermediğinden zehirleyici bir etkiye sahip değildir. Yani yalnızca doğalgaz salınımı nedeniyle insan ölümü mümkün olmamaktadır. Bu tür durumlarda, karşılaşılan baca kirliliği nedeniyle, karbonmonoksit gazı salınımı ölümlere sebep olmaktadır. Bacanın yalnızca temizlenmesi de yeterli olmayacaktır. Baca temizliği güvenilir ve uzman kişilerce yapılmalıdır. Firmamız tarafından sağlanan İgdaş onaylı baca sayesinde, bu tür risklerle karşılaşma olasılığınız azalacaktır.

 Pek çok insan ısınma ve sıcak su sağlama gibi ihtiyaçlarını karşılayabilmek için doğalgazı tercih etmektedir. Doğalgaz çıkışının sağlandığı bacalarda dikkat etmeniz gereken önemli hususlardan biri ise, emaye veya aliminyum maddelerin kullanılmasından kaçınılması gerekliliğidir. Firmamızın sizlere sağladığı kaliteli ürünlerden olan İgdaş onaylı baca tamamen çelik paslanmaz maddeler içermektedir. Bu bakımdan, bacanızın taşıdığı risk azalmaktadır. Doğalgaz bacasının yapıldığı malzemelerin kalitesi ve onaylı ürün olması, sağlığınızı koruyabilmeniz için önemlidir. Baca temizliğinizi yaptırarak hayatınıza karşılık aldığınız risklerden kurtulma imkanınız varken bu imkanı firmamızın sizler için sağladığı kaliteli ve güvenli hizmetle kullanın.

İgdaş onaylı baca sayesinde, bakımını düzenli şekilde yaptırdığınız takdirde bacanızla ilgili en ufak bir problem bile yaşamayacaksınız.

24 Aralık 2015
1.137 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN